Majowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dodano: 08.06.2017
O powieści "Aniołek" Beaty Pawlak w maju nad malowniczym zalewem w Miedzichowie rozmawiali klubowicze miedzichowskiego Dyskusyjnego Klubu Książki.
Karolina, kobieta „trzeciego wieku„ nagle zostaję wdową. I całe jej życie przewija się jak taśma filmowa: jak żyła, co zrobiła, co mogła zrobić, czego nie zrobiła …
„Aniołek” Beaty Pawlak odbieram jak „swoiste przesłanie” do każdego z nas. Że nigdy nie jest za późno:
- żeby coś w życiu zmienić,
- zostawić „złe” za sobą,
- wyrwać się „zaklętego kręgu”,
- spotkać miłość, przyjaźń,
- iść do przodu,
- żyć do końca pełną parą.
„Życie jest jak zwierciadło: uśmiechnij się do niego, a stanie się zachwycające, spójrz w nie z gniewem, a stanie się okrutne”. - Edwige Feuillère,
Opracowała Lidia Tomaszewska