Spotkanie autorskie z Magdaleną Ludwiczak

Dodano: 21.11.2017
15 listopada w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w GBP w Miedzichowie odbyło się spotkanie z pisarką, Magdaleną Ludwiczak – mieszkanką Międzychodu. Autorka wiosną tego roku spotkała się w fili w Bolewicach z młodzieżą w ramach młodzieżowego DKK. Pisarka pasjonuje się historią i tworzy drzewa genealogiczne swojej rodziny, interesuje się rysunkiem i fotografią. Debiutowała książką „Cztery rubiny” wielopokoleniową sagą o niezwykłych kobietach. Kolejna powieść, „Dziewczyny z zaułka”, to książka poruszająca kontrowersyjny temat prostytucji. Książka „Tajemnica błękitnej alkowy” to powieść z wątkiem sensacyjnym. Na spotkaniu promowała swoją najnowszą, czwartą już książkę „Tęskniąc w obie strony”.