Miedzichowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

O pedicure na marcowych zajęciach z kosmetologiem

Dodano: 21.03.2018
W marcowe przedpołudnia w bibliotekach w Miedzichowie i Bolewicach studentki MUTW uczestniczyły, jak co miesiąc, w warsztatach prowadzonych przez Katarzynę Łodygę, kosmetologa z salonu Miriam. Pani Katarzyna w interesujący sposób omówiła tajniki pedicure, czyli zabiegu kosmetycznego, któremu poddawane są paznokcie stóp. Nasze słuchaczki dowiedziały się czym różnią się: pedicure kosmetyczny, leczniczy oraz biologiczny. Spotkanie minęło, jak zawsze w miłej atmosferze. Była również okazja do zadawania pytań, w efekcie czego wywiązała się ciekawa dyskusja dotycząca zagadnień kosmetycznych.