Klub Miłośników Podróży

Stanisława Waszkowiak w styczniu w Klubie Miłośników Podróży

Dodano: 03.01.2018
Zapraszamy na spotkanie ze Stanisławą Waszkowiak, nowotomyślanką, emerytowaną nauczycielką, podróżniczką, fotografik, która na spotkaniu w bibliotece w Miedzichowie 19 stycznia 2018 roku o godzinie 17.00 opowie i przedstawi slajdy z wyprawy do Czadu . Kraju o dużym potencjale turystycznym, lecz trudno dostępnym. Opowie jak naprawdę żyją Czadyjczycy, często przedstawiani w negatywnym kontekście.