Klub Miłośników Podróży

Mali ludzie w wielkim świecie

Dodano: 24.05.2016
Na spotkanie w Klubie Miłośników Podróży dla dzieci z panią Stanisławą Waszkowiak, które odbyło się 13 maja w sali wiejskiej w Bolewicach przybyli wyłącznie miedzichowianie.
Dzieci, które przybyły i ich opiekunowie mogli posłuchać opowieści nowotomyskiej podróżniczki nt. życia dzieci na poszczególnych kontynentach, jak chodzą ubrane, jak wygląda ich życie codzienne oraz nauka w szkole. Największym zainteresowaniem wśród dzieci okazały się stroje przywiezione przez naszą podróżniczkę. Każdy przebrany był w prawdziwe stroje mieszkańców innych krajów, przywiezione przez podróżniczkę z licznych wypraw.