
Nasze cykliczne zajęcia poczytajkowe odbyły się w poniedziałek, 25 maja. Tym razem pogoda dopisała nam na tyle, że mogliśmy przenieść spotkanie do bibliotecznego ogrodu.
Temat poniedziałkowych zajęć był niezwykle ważny. Rozmawialiśmy o tym, jak ważne są dla nas mamy i jak dużo dla nas robią. Po tej rozmowie dzieci z wielkim zapałem przystąpiły do robienia własnoręcznych upominków z okazji Dnia Mamy.
Dzieci stworzyły kwitnące pejzaże z drzewkami. Do ich wykonania wykorzystały świeżo zerwane kwiaty oraz liście.
Wszystkie prace wyszły przepięknie! Jesteśmy pewni, że te prezenty wywołają mnóstwo uśmiechu na twarzach mam!






























