Ostatnie spotkanie w marcu w ramach Babskich piątków w bibliotece to spotkanie autorskie z Anetą Kmieć-Wawrzyniak, które odbyło się po południu 27 marca w bibliotece filii w Bolewiach.
Rozmawialiśmy o odwadze w obliczu wyzwań, o wytrwałości i budowaniu pewności siebie.
Spotkanie odbyło się w oparciu o książkę
autorki -Anety “Norweskie pamiętniki. Z Poznania do krainy fiordów”.



























