Dla czytelnika

Usługi w GBP w Miedzichowie oraz w filii Bolewice

Wrzutnia książek w filii w Bolewicach

W bolewickiej bibliotece udostępniono wrzutnię książek, czyli całodobowe urządzenie samodzielnego zwrotu książek. Znajduj się ona na zewnątrz budynku, przy wejściu głównym. Wrzutnia umożliwia czytelnikom oddawanie książek o dowolnej porze, w godzinach zamknięcia biblioteki.

Darmowy dostęp do platformy e-booków IBUK Libra

Biblioteki w gminie Miedzichowo udostępniają e-booki na platformie libra.ibuk.pl. Oznacza to, że KAŻDY czytelnik zapisany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miedzichowie  oraz w filii w Bolewicach może za darmo przeglądać katalog wszystkich wykupionych publikacji i czytać je on-line, bez żadnych ograniczeń czasowych. PIN umożliwiający dostęp do zasobów IBUK Libra można otrzymać po zgłoszeniu się do bibliotekarza, lub drogą mailowąinfo@biblioteka-miedzichowo.pl 

 Kampania Mała Książka Wielki Człowiek

Dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) mają możliwość udziału w projekcie Mała Książka – Wielki Człowiek. Każdy maluch, którego zapiszą do biblioteki rodzice, otrzymuje kartę do zbierania naklejek, książkę oraz gadżety specjalnie przygotowane na tę okazję przez Instytut Książki.

Książka na telefon

To nowa usługa skierowana do osób chorych, starszych i niepełnosprawnych, które z różnych powodów nie mogą dotrzeć do biblioteki. Z usługi „Książka na telefon” mogą korzystać mieszkańcy miejscowości: Miedzichowo i Bolewice. Usługa dostawy i odbioru książek jest bezpłatna. Więcej informacji znajduję się na stronie www.biblioteka-miedzichowo.pl, zakładka /dla-czytelnika/

Dostęp do Gazety Wyborczej online

Biblioteka umożliwia czytelnikom dostęp do prenumeraty „Gazety Wyborczej” online. Z darmowej oferty można skorzystać samodzielnie. Login i hasło dostępne są u bibliotekarza, po okazaniu karty bibliotecznej.     

Filia w Bolewicach otwarta dodatkowo w soboty!

Od stycznia 2021 r. filia w Bolewicach wydłużyła  godziny otwarcia biblioteki , tj w poniedziałki, czwartki oraz piątki od godz. 8.00 do 18.00, a także w każdą sobotę od 9.00 do 13.00.

Informacje na temat wszystkich usług świadczonych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Miedzichowie można znaleźć w zakładce DLA CZYTELNIKA, w wyszczególnionych pozycjach.

Skip to content