Poczytajki w klubie malucha

Wiemy, że dzieci są świetnymi twórcami i dzięki nieograniczonej wyobraźni potrafią zawsze stworzyć coś pięknego, dlatego po chwili z opowieścią oraz serii pytań i odpowiedzi, przychodzi czas na artystyczną ekspresję! Na zajęciach, maluchy pracują wraz z rodzicami i za każdym razem w pełni wykorzystują każdy moment na to, by stworzyć coś wyjątkowego, związanego z lekturą.

Klub malucha zawiązał się w 2019 roku wraz z rozpoczęciem cyklicznych zajęć czytelniczo-plastycznych, nazwanych przez nas Poczytajki. Inspiracją była wystawa wydawnictwa Nasza Księgarnia, którą prezentowaliśmy w filii w Bolewicach w czasie wakacji w 2019 roku. Zajęcia dla najmłodszych wraz z opiekunami, spodobały się tak bardzo, że są kontynuowane do dziś.

Cieszymy się każdym nowym spotkaniem z najmłodszymi i ich opiekunami. W końcu nie ma nic lepszego, niż tworzyć coś wspaniałego razem z rodzicem. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy kochają bajeczki, zabawne historyjki oaz małych artystów na Poczytajki i warsztaty plastyczne, które odbywają się cyklicznie w każdy poniedziałek o godzinie 15.30 w bibliotece w Bolewicach. Do biblioteki w Miedzichowie zapraszamy zaś w każdą pierwszą środę miesiąca, również o 15.30.

Skip to content